Strona internetowa: KIARENT

KIARENT: Wynajem samochodów

Zakres prac: Kodowanie projektu graficznego, wdrożenie systemu CMS Wordpress oraz indywidualnego systemu rezerwacji samochodów.
Projekt graficzny wykonany przez AB STUDIO.

We współpracy z AB STUDIO, które było odpowiedzialne za przygotowanie koncepcji oraz kompletnego projektu graficznego, wykonano kodowanie projektu graficznego dla firmy KIARENT oferującej wynajem samochodów KIA i HYUNDAI.

W projekcie, poza przygotowaniem kodu strony i wdrożeniem systemu Wordpress, wymagana była implementacja indywidualnie przygotowanego systemu rezerwacji samochodów pozwalającego na wybór samochodu, miejsca odbioru i zwrotu samochodu wraz z terminami wynajmu oraz automatycznym wyliczeniem końcowego kosztu przed dokonaniem rezerwacji zgodnie ze zmieniającym się cennikiem w zależności od okresu wynajmu i wybranego samochodu.

Strona została zaprojektowana i zakodowana od podstaw, zgodnie z wytycznymi klienta i projektem graficznym przygotowanym przez AB STUDIO.

kiarent: KIARENT

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Skontaktuj się z nami →

Wybrane realizacje

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Uruchom nowy projekt, umów się na spotkanie lub zapytaj o szczegóły, jeżeli masz jakieś wątpliwości.

Zgodnie z zapisami Polityki Prywatności dane dobrowolnie wpisane w powyższym formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez administratora wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

asde@asde.pl